Dead Island 2 ir bijis veins grumbuļains attīstības ceļš. Tas sākās ar Techland, pirmās Dead Island izstrādātājiem, kuri aizgāja, lai izveidotu Dying Light. Pēc tam izdevēji Deep Silver to nodeva Yager, Spec Ops: The Line izstrādātājiem, kuri strādāja pie Dead Island 2 pietiekami ilgi, lai izveidotu demonstrāciju priekš EGX, bet pēc tam sadalījās ar Deep Silver, jo viņu “projekta redzējumi nesakrita”, pēč Yager izpilddirektors Timo Ullman vārdiem.

Dead Island 2 izstrāde pēc tam tika nodota Sumo Digital un, visbeidzot, Dambuster, iekšējai Deep Silver studijai, kas šobrīd strādā pie tās.

Tā ir Yager spēles versija, kas šodien ir ziņu portālu uzmanības centros, jo tieši viņu spēles bilds ir ticis internetā. Acīmredzamu iemeslu dēļ mēs nevaram izveidot saiti uz lejupielādi, taču tā ir pieejama, un dažādi YouTube kanāli ir ielikusi video ar spēles gaitu. Noplūdinātās spēles bilds tiek marķēts kā no 2015. gada 19. jūnija, tieši mēnesi pirms tās atcelšanas.

Šaubu nav tas viss izskatās, kā Dead Island. Ir ieroči, kas izraisa kāduas stihijas bojājumus, video redzami uguns un elektrība. JRPG stila nosaukumi , kā “Destructive Brain Tangling Handgun Pistol” un “Roasty Toasty Keen Combat Knife”.  Viss interfeiss un Ikonas ir pazīstams, tāpat kā iemaņu koki kuri ir trīs gabali. To cik grūti ir kādu zombiju nogalināt ja Jums nav atteicga ekipējuma. Un kopējā cīņas mehānika un izskats ir Dead Island garā… Bet no informatīvā viedokļa noplūdušais bilds nedod neko vairāk kā tikai mazu ieskatu spēles mehānikās kas ir jau redzētas. Žēl ka nevar redzēt kādu stāsta daļu vai iespējams kādus co-op iestrādes.

Yager šobrīd izstrādā co-op šāvēju The Cycle, kas ir bezmaksas un man tīri labi patīk. Varbūt labi vien ir, ka Dead island 2 izstrādi viņi neturpināja un devās darīt ko citu.