Izskatās, ka mēs varam uzmest aci diviem jauniem “Rainbow Six Siege” operatoriem , kuri šogad parādīsies spēlē. Tas viss pateicoties vairākām “noplūdēm”, kas parādījušās internetā. Pagaidām nekas vēl nav akmenī cirsts, taču dažādi avoti, kas parādījās nesen, nozīmē, ka mēs varam sākt gūt priekšstatu par to, kas varētu tikt gatavots spēles 2020. gada 3. un  4. sezonas ietvaros.

Pirmkārt, ir (ļoti nekvalitatīvs) klips, kuru ievietojis Gamer Felonies YouTube kanāls – kurš arī atklāja spēles neseno Grand Larceny notikumu šī gada sākumā – tas, šķiet, parāda gan aizstāvēju, gan uzbrūkošo pušu personāžus. Grūti pateikt, video kvalitātes dēļ, taču šķiet, ka ir kāds Splinter Cell stila uzbrucējs, kura sauc par “Scout”, un taizemiete kura pārstāv aizsardzības pusi “Aruni”.

Šī informācija atbilst nesenajam ziņojumam, ko publicēja ,uzticams Siege “noplūdušās” informācijas izvietotājs, Kormora vietnē ResetEra. Kurš par citu 3. sezonas operatora attēlu, kas tika “noplūdināts” Reddit tēmā, teica  “ Man teica, ka 3. sezonas operators būs krustojums ar labi zināmu Ubi franšīzi (nav ne jausmas, vai tas ir pats Sems Fišers) un viņa spēja ir sava veida urbja kamera, kas redz caur sienām. Vienīgais, ko dzirdēju no sava S4 izstrādātāja drauga, bija “lāzeri”. ”

Lietotājs PapaCapinya ir izņēmis pāris bildes no YouTube video un dažiem citiem “noplūdes” avotiem, kas, iespējams, dod mums priekšstatu arī par divu operatoru ekipējuma komplektu. Kā atzīmēts Reddit ierakstā, iespējams, ka Scout galvenais ierocis ir šautene ar nosaukumu “SC3000X”, kas varētu norādīt uz Splinter Cell saiti, kā arī “SC” figurē paša Sema Fišera ieroču nosaukumos “Splinter Cell” spēļu sērijās. Tiek ziņots, ka viņam būs 5,7 USG  kā sekundārais ierocis un gadžets, kas ir gan sava veida palaišanas iekārta, gan ierīce, ar kuru var urbt sienas (ar zaļu tēmēkli, kas arī atgādina Splinter Cell).

IESAKU IZSLĒGT SKAŅU!

Savukārt informācija par Aruni klipā ir nedaudz skaidrāka. Viņas vārds (iespējams, arī iesauka) ir redzams operatoru izvēles ekrāna, kopā ar viņas sīkrīka nosaukums “Laser Reinforcement”. Tomēr pašā spēlē, tas varētu būt nosaukts par “Surya Gate”. Viņas gadžest ļauj viņai izšaut līdz 4 ierīcēm, kas piestiprinās pie dažādām virsmām, piemēram, logiem un durvīm, lai gan ko tās dara tālāk video nav redzams.

Turklāt šķiet, ka Aruni ir robotizēta roka, kas ļauj aizstāvim izlauzties cauri šķēršļiem, piemēram, barikādēm un nenostiprinātām sienām, līdzīgi kā to dara Oryx. Vēl ir saprotams tas ka viņai būs Mk14 DBR kā pamata ierocis.

Līdz ar šo operatoru ieskatiem, šķiet, ka klips parāda gaidāmo Chalet kartes pārstrādi fonā. Vispār klipā daudzi saskata visu ko, tāpēc ir vērts doties uz Redditor postu, ja vēlaties izlasīt vairāk novērojumu un ideju par to, kas varētu būt ceļā uz spēli.

Atceraties tikai vienu , ka viss iepriekš minētais šobrīd vēl nav apstiprināts. Tomēr, ņemot vērā to, ka tik slikti nofilmētu klipu, es runāju par kameras kratisanos, būtu pagrūti, ja ne ļoti grūti uztaisīt, ja tas nebūtu īsts. Kā ari iepriekšējā Grand Larceny notikuma “noplūde”, iepriekšējā informācija par to ka ar Splinter Cell saistītā lieta var parādīties spēlē.  Šķiet, vismaz man, diezgan ticams fakts, ka kādreiz 2020. gadā, mēs redzēsim sava veida robotizētu un Splinter Cell stila operatorus iekš Rainbow Six Siege 2020 gadā.