Ran: Lost Islands ir 16. gadsimta stila 100 spēlētāju battle royale, kura klases balstās uz nindzju, samuraju un konkistadoru arhetipiem. Viņi visi tiksies uz nolādētas salas, lai cīnīties līdz paliks tikai viens no viņiem un atlīdzībā iegūt slavu un zeltu. Varētu uzreiz domāt, ka pēdējā lieta, kas pasaulei šobrīd nepieciešama, ir vēl viena BR spēle, taču atšķirībā no lielākās daļas no tām šī ir vērsta uz tuvcīņu – un, sākot ar 16 Jūniju, to varēsit izmēģināt bez maksas atvērta beta versijā, kas darbosies Steam Game Festival: Summer Edition laikā.

Spēlei ir šaujamieroči, bet, kā jūs varētu gaidīt no 16.gadsimta laikmeta, tie ir parastās tās ēras bises, nevis SMG un automāti – spēlētāju prioritāte ir “ātri refleksi, nāvējoši kombo uzbrukumi un viltīga stratēģija”, sacīja izstrādātāji no Jolly Roger Game. Transportlīdzekļi ir pieejami laivu, zirgu un planieru veidā. Būs pieejami arī satvērēj āķi, kas palīdzēs nokļūt grūti pieejamās.

Tas nenozīmē, ka tā būs tikai un vienīgi hack and slash spēlē, jo kā minēju iepriekš, spēlētājiem būs arī piekļuve ieročiem, un es pieņemu, pie kaut kādā veida pēcviduslaiku rokas granātas. Bet varbūtība, ka Jūs pāri pusej kartes nošaus neredzams snaiperis, šķiet ievērojami mazāka nekā tas ir tādās spēlēs kā Apex Legends vai Call of Duty: Warzone.

Tuvcīņas cīņa var būt sarežģīta lieta, lai to labi realizēt videospēlēs, taču es ceru, ka Ran: Lost Islands to spēs, jo tā varētu būt patiesi interesants BR paveids ļoti pārpildītā žanrā. Jā zinu ka pārsvarāuz tūvcinu bija palstits The Culling bet mēs visi zinām cik ļoti tas neizdevās… Lai pārbaudītu to pats, reģistrējieties beta piekļuvei www.playlostislands.com, kur varat arī tuvāk iepazīties ar spēli un pēc tam mesties kaujā iekš  Steam. Atvērtās beta versijas sākšana ir plānota plkst. 10:00 PT  16. jūnijs un ilgs līdz 22. jūnijam.