Līderi dizaina un spēļu nozarē apvieno displeja funkcionalitāti un tehnoloģiju


Štutgarte/Amsterdama
, 2020. gada 13. oktobris – Porsche Design un AOC ir izveidojuši partnerību, kas apvieno Porsche Design sarežģīto un funkcionālo dizaina filozofiju ar AOC vismodernāko displeju tehnoloģiju. Kopīgi viņi ienesīs tirgū izcilus visaugstākā snieguma spēļu monitorus, kas izstrādāti spēlētājiem, kas vienlaikus seko līdzi savas spēļu stacijas progresīvajam, taču stilīgajam izskatam. Pirmais Porsche Design AOC AGON spēļu monitors tiks izlaists 2020. gada rudenī.

Porsche Design zīmols ir sinonīms ekskluzīviem dzīvesveida produktiem un nozīmē precizitāti un pilnību. Uzņēmuma tīrā dizaina filozofija paredz formu un funkciju optimizēšanu, atklājot jaunus un novatoriskus risinājumus. AOC ir TPV Technology meitasuzņēmums, kas ir lielākais LCD monitoru ražotājs pasaulē. Pateicoties izcilajiem, ļoti kvalitatīvajiem un unikālajiem AOC Gaming un augstākās klases AGON līniju spēļu displejiem, AOC ieņem pirmo vietu pasaulē spēļu monitoru tirgū.

Abu uzņēmumu sinerģija un to atbilstošās kompetences jomas radīs vadošos produktus, kas mirdz gan ar dizainu, gan funkcionalitāti. Pirmais Porsche Design un AOC spēļu monitors pasaulē tiks izlaists 2020. gada rudenī. Ar šo stratēģisko partnerību Porsche Design ienāk strauji augošā tirgus segmentā – 144 Hz un vairāk spēļu monitoru pasaules tirgus apjoms 2019. gada beigās bija pieaudzis par 76 %. Sadarbība piedāvā ekskluzīva dzīvesveida zīmola piekļuvi labi finansētai jaunākai un plašākai mērķa grupai ar spēcīgu kopienu visā pasaulē. Aizņemoties no iedibinātās motoru sporta vēstures, monitori ir perfekta pāreja no sporta uz ceļa uz “sportu” viesistabā. AOC tas būs stilīgs papildinājums viņu plašajai dizaina produktu vēsturei, šoreiz spēļu portfeļa ietvaros.

“Porsche Design piedāvā ekskluzīvu plaša patēriņa elektronisko produktu klāstu, un spēles ir viens no visstraujāk augošajiem tirgiem šajā nozarē. Spēļu monitori lieliski iekļaujas mūsu tehniski iedvesmotā dzīvesveida produktu portfelī, un mēs ar prieku sadarbojamies ar tik spēcīgu un vispāratzītu partneri kā AOC, kas ir viens no top zīmoliem displeju tirgū,” saka Jans Bekers (Jan Becker), Porsche Design izpilddirektors.

 “Mēs lepojamies un esam sajūsmā par sadarbību ar tik fantastisku partneri kā Porsche Design. Viņu dizaina mantojums lieliski saskan ar mūsu vismodernāko displeju tehnoloģiju. Kopā mēs ticam, ka, pateicoties mūsu satriecošajiem un pilnīgi unikālajiem monitoriem, mēs varam nodrošināt spēlētājiem visā pasaulē nepārspējamu spēļu pieredzi,” piebilst Niko Vernijevs (Nico Vernieuwe), TPV Technology firmas vecākais viceprezidents.

Papildu ziņas par gaidāmajiem Porsche Design monitoriem tiks publiskotas tuvākajā laikā.


Par Porsche Design
1963. gadā profesors Ferdinands Aleksandrs Porše (Ferdinand Alexander Porsche) izveidoja vienu no ikoniskākajiem dizaina objektiem mūsdienu vēsturē: Porsche 911. Sekojot savai vīzijai pārņemt Porsche principus un Porsche stāstu ārpus autobūves pasaules, 1972. gadā viņš izveidoja ekskluzīvu dzīvesveida zīmolu Porsche Design.  Viņa filozofiju un dizaina valodu joprojām var redzēt visos Porsche Design izstrādājumos. Ikviens Porsche Design produkts nozīmē neparastu precizitāti un pilnību, lepojas ar augstu tehnoloģisko jauninājumu līmeni un nemanāmi apvieno viedu funkcionalitāti un pūristisku dizainu.  Radīts Studio F. A. Porsche Austrijā mūsu produktus pārdod visā pasaulē vairāk nekā 130 Porsche Design veikalos, augstas klases universālveikalos, ekskluzīvu specializētu mazumtirgotāju veikalos un oficiālajā tiešsaistes veikalā ( www.porsche-design.com ).