SākumsViedokļiWatch Dogs: Legion pirmie iespaidi - laba spēle ar ļoti daudz tehniskām...

Watch Dogs: Legion pirmie iespaidi – laba spēle ar ļoti daudz tehniskām problēmām

Laikam jau nevienu nevajadzētu pārsteigt fakts, ka Ubisoft pie spēlētājiem nogādā tehniski nenostrādātas spēles. Tomēr ir būtiski par to runāt, jo cerams kādreiz izdevējs un spēļu veidotājs mācīsies no savām kļūdām.

Man uz vietas ir pieejamas divas video kartes (spēli spēlēju uz PC, izmantojot Uplay+ abonamentu) RX 570 un GTX 1080Ti. Spēlējot uz 60Hz ekrāna gandrīz vai liekas, ka spēle uz abām darbojas vienādi. Vienu brīdi virtuālās Londonas ielās viss iet gludi, taču pēc brīža spēle sāk vājprātīgi raustīties un reizēm pat izlec melns ekrāns. Pirmās stundas laikā spēli nācās restartēt 3 reizes, kas ir precīzi 3 reizes par daudz. Nemaz nerunāšu par dažādām grafiskām problēmām un stīvajām animācijām.

Es atjaunināju visus draiverus un Ubisoft pat izlaida 1.5 GB smagu ielāpu, un beigās tas atrisināja vairākas problēmas, taču spēle reizēm joprojām ir nebaudāma tieši veiktspējas dēļ. Es saprastu ja problēma būtu manā budžeta RX 570 kartē, taču 1080Ti? Tā protams nav pirmā svaiguma, tomēr bez visām RT ekstrām, šķiet ka kartei būtu ar visu jātiek galā. Cik man zināms arī DLSS nedarbojas kā vajadzētu, taču specifiski komentēt nevaru, šī Nvidia tehnoloģija man nav pieejama. Nemaz negribas domāt par to kā spēle darbojas uz vēl tagadējās paaudzes konsolēm. Klīst baumas, ka One X pārkarstot un uzkaroties misijā zem nosaukuma 404… Cerams ka tuvākajās dienās šīs tehniskās ķibeles tiks atrisinātas.

Nu tad par pašu spēli – virtuālā Londona ir diezgan iespaidīga. To gan nevar teikt par spēles sižetu. Es protams neesmu nekur tālu ticis, taču rodas iespaids, ka misijas pamatā vien būs aizej uz punktu A, lejupielādē datus, tad dodies uz punktu B un uzhako termināli. Arī sižets pašlaik ir visai vienmuļš. Es gan neesmu īpaši pārsteigts, jo arī pirmās divas spēles ar ļoti aizraujošiem stāstiem neizcēlās.

Lielas aspekts ir likts tieši uz atvērto pasauli. Šoreiz par pārsteigumu Ubisoft ir attālinājušies no GTA formulas un karte nav pārpildīta ar darāmām lietām. Tā vietā ir iespējams aktivizēt gan randomizētas misijas, gan citus eventus vienkārši darbojoties rosīgajā pilsētā. Tiklīdz mana bīstamā mājsaimniece – dzērajhakere iemācījās savervēt jaunus DedSec sekotājus, pavadīju dažas stundas vienkārši pastaigājoties cauri pilsētas ielām, meklējot savu virtuālo alter-ego. Diemžēl tā arī neatradu, vēl kādu laiku nāksies sadzīvot ar briesmīgo, zemos toņos nopīpēto balsi un vēl briesmīgāko akcentu. Es gan ticu, ka mana virtuālā otrā puse ir kaut kur tur ārā.

Pilsēta ir pilna ar elektromobiļiem, kuru vadās briesmīgi. GTA ir spēlējams ar klaviatūru, taču ar Watch Dogs: Legion būtu jāturas no tās pa gabalu. Labāk dot priekšroku pultij ar analogajām svirām. Citējot Artūru “auto vadās kā gludekļi”. Pārvietošanās kājām ļoti atgādina jaunākās Assassins Creed spēles. Patiesībā ļoti daudz kas šeit atgādina Assassins Creed. Ir pat atsevišķi parkūra elementi. Taču laikā, kad slepkavu sērijas ir zaudējušas akcentu uz stealth, šeit uz to ir likts liels uzsvars. Lavīšanās, pretinieku novērošana, slazdu izvietošana u.c. lietas – tas viss šeit ir. Taču tajā pašā laikā tas nav nekas jauns, jo tieši tā pat darbojās arī pirmās divas spēles. Ieskriešana pretinieku pūlī ar bļāvienu “yolo” visticamāk beigsies ar personāža nāvi.

Katram potenciālajam DedSec censonim ir savas unikālās prasmes, taču cik noprotu spēli varēs pabeigt arī ar vienu vienīgu personāžu, jo misijas ir veidotas tā, lai katram būtu iespēja tikt ar tām galā pa savam.

Starp citu, uzsākot spēli ir iespējams izvēlēties permadeath opciju. Tas nenozīmē, ka zaudēsiet spēli, personāža nāves gadījumā, taču noteikti zaudēsiet pašu personāžu. Tik ilgi kamēr esat savervējuši veselu Leģionu, nav par ko uztraukties. Ja vien neesi īpaši pieķēries kādam no tiem.

Pilsētas hakošana arī īpaši neatšķiras no Watch Dogs 1 un 2. Ir šādi tādi jaunievedumi, kā piemēram lidošana uz kravas drona. Šī ir sasodīti patīkama lieta, jo ļauj ātri pārvietoties pilsētā, kurā vismaz pašlaik es neesmu manījis nevienu fast travel opciju, jo torņu sistēma vairs neeksistē. It kā. Karte spēles sākuma ir aizklāta un to var atklāt ceļojot cauri spēles pasaulei, līdzīgi kā GTA vai arī izpildīt konkrētus uzdevumus Londonas dažādajos reģionos, kas ar laiku atslēgs katru reģionu. Principā tā pati torņu sistēma, bet bez torņiem.

Lūk manas domas īsumā, pēc aptuveni 6h gara geimpleja. Es ceru, ka Ubisoft atrisinās tehniskās ķibeles, jo godīgi sakot tas konkrēti nosit jebkādu vēlmi turpināt spēlēt.

Reklāma

Populārākais

Pieseko mums!

1,102FaniPatīk
169SekotājiSekot
23SekotājiSekot
321AbonentiAbonēt