Sākums Viedokļi SideQuest 2020. gada labāko spēļu TOP 5

SideQuest 2020. gada labāko spēļu TOP 5

0

Turpinot tradīcijas arī šogad atskatīsimies uz aizvadītā gada labākajiem piedāvājumiem, neatkarīgi no platformas. Lūk SideQuest komandas skatījumā labākās šī gada spēles, bez konkrētas secības:

Intars

Animal Crossing: New Horizons

Es jau podkāstā izteicos, ka šī ir spēle kas nonāca pie mums īstajā brīdī. Šī arī ir spēle, kas pārdeva vairāk Switch konsoļu nekā Breath of the Wild. Lielisks veids, lai atslēgtos no ikdienas steigas gan lieliem, gan maziem. Šī ir manās acīs vispār ir visa gada labākā spēle.

Assassins Creed: Valhalla

Ubisoft beidzot ir nonākuši pie loģiska risinājuma Assassins Creed spēlēs. Jā Odyssey un Origins bija ok, bet tās bija pārāk daudz mākslīgi izstieptas. Vienīgais, kas ir izstiepts iekš Valhalla ir galvenais sižets un tas ir ok. Visu pārējo ir iespējams darīt cik un kad vien vēlies. Viens no labākajiem softiem, ko Ubisoft pēdējā laikā ir izdevis.

Hyrule Warriors: Age of Calamity

Šī nav klasiska Zeldas spēle, tajā pašā laikā tas ir lielisks prīkvels Breath of the Wild. Tiem, kam patīk Dynasty Warriors spēles, šeit jutīsies kā mājās. Zelda fani šeit arī jutīsies kā mājās, jo ir paņemti grafiskie risinājumi no BotW un tas viss ir pakārtos pamatīgi uzlabotam Warriors spēļu stilam. Te ir viss – sižets, geimplejs un humors. Ir izveidots, kas pilnīgi svešs un tajā pašā laikā tik ļoti pazīstams. Šī spēle mani ļoti pārsteidza un kādā brīdi noteikti būs arī apskats.

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

Vēl viena Nintendo spēle. Tehniski šī galīgi nav jauna, jo šī Xenoblade Chronicles spēle jau bija pieejama uz Wii un 3DS platformām, taču tā tika atjaunota priekš Nintendo Switch. Jau uz Wii man Xenoblade Chronicles likās ļoti skaista un pārsteidzoša, ņemot vērā konsoles jaudu, taču te ir sasniegts jauns līmenis. Šī ir viena no skaistākajām Switch spēlēm, kas līdz šim ir iznākusi. Geimplejs ir tas pats, tikai ar dažādiem uzlabojumiem, kā piemēram izvēlnes navigācija. Tā ir izcila JRPG, kas arī lieliski izgaismo manu jaunatklāto sajūsmu par šī žanra spēlēm.

Super Mario 3D All-Stars

Es atkal krāpjos. Pirmkārt šī nav viena spēle, bet gan vesela kolekcija un tās arī nav jaunas spēles, jo nosedz Nintendo 64, GameCube un Wii ēras spēles. Tomēr šie ir izcili platformeri un tā pa īstam man Mario franšīze iepatikās ar 3D platformeru iznākšanu. Vienīgā problēma ir tā, ka šis ir pieejams ierobežotu laiku, tādēļ ja neesi vēl ieguvis šo lielisko kolekciju, noteikti pasteidzies.

Atskatoties uz sarakstu var redzēt kādēļ Switch ir mana iecienītākā spēļu platforma!

Andris

Doom Eternal

Es esmu liels Doom fans, tāpēc tad, kad izziņoja DOOM 2016 gada rebūtu priekam nebija gala. Šogad iznāca ļoti gaidītais Doom Eternal! Mika Gordona mūzika, vēl niknāks Doomguy, vēl vairāk dēmonu ko nogalināt un galvenais spēle ir palikusi vēl labāka par 2016. gada versiju un kā arī prasīgāka pret spēlētāju. Noteikti iesaku pamēģināt!

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima stāsta par Dzinu Sakai, kurš cenšas cīnīties pret mongoļu iebrukumu. Kopā ar interesantiem personāžiem Cušimas sala piedāvā krāšņu atvērto pasauli, ko izpētīt. Ar ciematiem ko glābt un neskaitāmām elpu aizraujošām fotogrāfiju uzņemšanas iespējām, izmantojot vienu no labākajiem foto režīmiem, kāds ir redzēts iekš spēlēm. Lieliska spēlē ar kuru pavadīt kārtējo PlayStation paaudzi un pamielot aci, īpaši ja esi Japāņu kultūras un filmu fans.

Fallguys: Ultimate Knockout

Laikā kad viss turpina grozīties ap Battle Royale, Fallguys īpaši izceļas. Nekam citam nav izdevies savienot augsta līmeņa spriedzi izdzīvot līdz pašām beigām ar pilnīgu muļķošanos, ko piedāvā spēle. Spēle ir vienkārša, režīmi ir radoši un tomēr ļoti saistoši. Protams, tas viss daudzspēlētāju režīmā. Turklāt, redzot visas mazās “pupiņas”, kas skraida apkārt saģērbtas dažādos tērpos ir izklaidējoši un, vismaz man vēl ilgu laiku neapniks.

Genshin Impact

Mobilās spēles pēdējā laikā arī neliek vilties, es domāju tās, kas nav domātas ātrai laika nosišanai. To attīstības cēlonis ir Genshin Impact. Īsumā tā ir Breath of the Wild uz telefona, vismaz, es to tā aprakstītu. Spēle labi balansē starp free to play un mikromaksājumiem. Labākā mobilā spēlē ko es esmu redzējis uz mobiliem telefoniem, pieejama arī uz PS4 un PC.

Ghostrunner

Spēle kura parādījās manā redzes lokā pavisam nejauši. Pamaniju bezmaksas demo versiju iekš Steam. Ghostrunner ir cyberpunk tematikā, kur spēlētajs ir nindzja, kas prot palēnināt laiku, atsist lodes ar zobenu un izvairīties no tām skrienot pa sienām. Iedomājaties “Katana Zero” taču no FPS perspektīvas? Tāda ir Ghostrunner! Patīk speedranot spēles – Ghostrunner. Patika “Katana Zero” taču gribi ko jaunu – Ghsotrunner!

Un kādas ir tavas šī gada labākās spēles?