Sākums Ziņas AOC spēļu monitori 1. vietā pasaulē

AOC spēļu monitori 1. vietā pasaulē

0

Displeju speciālists AOC paziņo, ka saskaņā ar Context apkopotajiem jaunākajiem tirgus datiem 2020. gada 3. ceturksnī ar 27 % no spēļu monitoru (120 Hz un vairāk) tirgus daļas uzņēmums atkārtoti ieņēmis pirmo vietu Eiropā, neatstājot savu vadošo pozīciju kopš 2019. gada 3. ceturkšņa.

Turklāt, balstoties uz IDC Quarterly Gaming Tracker informāciju par 2020. gada 2. ceturksni, AOC pieder lielākā spēļu monitoru tirgus daļa (20 %) pasaulē. Spēļu monitori ir definēti kā monitori ar 100 Hz un augstāku atsvaidzes intensitāti, kas ir nepieciešama sacensību līmeņa spēlētājiem, lai iegūtu ātrāku un gludāku spēli un pievarētu pretiniekus.

AOC spēj piedāvāt spēļu monitoru lietotājiem ar jebkādu budžetu un prasībām, ņemot vērā plašo spēļu monitoru piedāvājumu, kur atradīsiet monitorus, kuru izmēri ir no 21,5” līdz 49”, dažādiem attēla formātiem (16:9, 21:9, 32:9), izšķirtspēju no Full HD līdz pat Ultra HD un vairāk (5120 x 1440), ar atsvaidzes intensitāti līdz pat 240 Hz un reaģēšanas laikiem, kas var būt pat tikai 0,5 ms.

AOC AGON AG493UCX: nepārspējams, superplats 49” spēļu monitors ar 120 Hz atsvaidzes intensitāti, 1 ms MPRT (kustības attēla reakcijas laiks), AMD FreeSync Premium Pro, kā arī USB-C ieeju un KVM slēdzi.

Ar 126 % pieaugumu visu pārdoto spēļu monitoru apjomā spēļu monitoru tirgus pēdēja ceturkšņa laikā ir strauji audzis salīdzinājumā ar pagājušā gada to pašu ceturksni.

Kopš pirmā spēļu monitora laišanas klajā 2014. gadā un premium spēļu zīmola AGON izveidošanas 2016. gadā AOC nav jauniņais šajā arēnā un saprot spēlētāju kaislības un vēlmes. AOC ir izveidojis sadarbību ar sekmīgu e-sporta organizāciju G2 Esports un sponsorējis dažādus spēlētāju pasākumus visā Eiropā, ietverot Red Bull un ESL turnīrus, tādējādi pierādot, ka to spēļu monitori ir skatuves vērti pat visaugstākā līmeņa spēlētājiem.

AOC milzīgo panākumu veicinošie faktori ir pagājušajā gadā izlaistā godalgotā G2 sērija, kas saņēma spēlētāju atzinīgu novērtējumu un ieguva vairākas balvas, tostarp “Labākais spēļu monitors” un “Labākais budžeta spēļu monitors” par 24” 24G2U monitoru ar 144 Hz atsvaidzes intensitāti un spilgtu IPS paneli.

Eiropā AOC gada laikā palielināja savu vadošo tirgus daļu par 4 % no 23 % 2019. gada 3. ceturksnī līdz 27 % 2020. gada 3. ceturksnī un par 6 % kopš iepriekšējā ceturkšņa (2020. g. 2. cet.) Par milzīgajiem sasniegumiem liecina arī fakts, ka AOC palielināja savu pārdoto monitoru apjomu par iespaidīgiem 167 % gada laikā, kamēr kopējais tirgus pieauga par 126 % tajā pašā laika periodā. AOC sasniedza pirmo vietu tirgū lielākajā daļā Eiropas valstu, dažās no tām iegūstot pat 49 % lielu tirgus daļu. 18 valstīs/reģionos AOC pieder spēļu monitoru tirgus daļa, kas pārsniedz 25 %, kas nozīmē, ka viens no četriem pārdotajiem spēļu monitoriem ir AOC monitors.

“Pēdējā ceturkšņa laikā mēs esam sasnieguši mūsu lielāko Eiropā pārdoto spēļu monitoru apjomu ceturksnī un izsakām lielu pateicību visiem mūsu klientiem. Šāda tendence ir redzama visā pasaulē, kur mēs kļuvām par vadošo spēļu monitoru zīmolu. AOC turpina izstrādāt novatoriskus spēļu monitorus kopā ar mūsu galvenajiem AOC Gaming un premium AGON zīmoliem, un attiecībā uz spēļu monitoriem mēs atkal esam klientu pirmā izvēle,” norāda Stefans Sommers (Stefan Sommer), Eiropas nodaļas mārketinga biznesa vadības direktors.

Stefans Sommers (Stefan Sommer), Eiropas nodaļas mārketinga biznesa vadības direktors

Baltijā spēļu monitoru tirgus 2020. gada 3. ceturksnī ir piedzīvojis iespaidīgu 75 % pieaugumu, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kamēr AOC pārsniedza šo pieaugumu, palielinot savu apjomu par 174% tajā pašā laika periodā. Salīdzinājumā ar 2019. gada 3. ceturksni AOC palielināja savu 25 % tirgus daļu par apjomīgiem 14 %, sasniedzot 40 % tirgus daļu 2020. gada 3. ceturksnī un saglabājot pirmo vietu tirgū.

“Mēs šogad esam sasnieguši mūsu lielākos tirgus daļas rādītājus Baltijas reģionā, otrajā ceturksnī aptverot līdz pat 50 % no tirgus! Tāpat kopš pagājušā gada mēs esam palielinājuši savu tirgus daļu par 14 % – tas daudz pasaka par klientiem un AOC lielisko spēļu monitoru piedāvājumu. Liels jums paldies!” saka Jirži Dubina (Jiri Dubina), AOC & MMD Centrālās un Austrumeiropas pārdošanas daļas vadītājs.

Jirži Dubina, AOC & MMD Centrālās un Austrumeiropas pārdošanas daļas vadītājs

Nav komentāru

Atstāt atbildi

Ierakstiet savu komentāru!
Ievadi savu vārdu