Hitman 3 PC spēlētajiem būs ekskluzīvi pieejama tikai un vienīgi no Epic Games Store. Protams, ka šādi pavērsieni reti kad tiek uzņemti labi. IO Interactive gadījumā šis paziņojums tika uzņemts īpaši sāpīgi ņemot vērā ka parasti jaunākajā Hitman spēlē ir pieejami līmeņi no iepriekšējās, ja esi spēli iegādājies. Tā teikt viss zem viena jumta. IO solīja ka nekas nemainīsies, par spīti tam, ka Hitman 2 nav pieejama iekš Epic Games lietotnes. Pirmā spēle gan tur ir atrodama. Šo funckionalitāti IO dēvē par “World of Assassionations” un manuprāt tas ir visai forši. Ir iespēja turpināt izbaudīt iepriekšējo saturu paralēli jaunajam. Tad protams ir visa progresa pārnešana no iepriekšējām spēlēm.

Tagad gan IO ir atkāpušies no saviem vārdiem un ja spēlētāji vēlēsies izbaudīt Hitman 2 līmeņus, pat tad ja spēle ir bijusi iegādāta, to darīt nevarēs nepērkot papildus DLC. Tā noteikti nemaksās tik dārgi kā visa Hitman 2 spēle, taču nevar noliegt nepatīkamo pavērsienu.

IO paši šo skaidro ar situāciju, kuri viņi nespēj kontrolēt, kas nozīmē ka visticamāk netika panākta vienošanās ar kādu no platformām (Steam vai Epic Games). Spēlētāji ir sākuši pieprasīt naudas atgriešanu par iepriekšpasūtījumiem, kas ir visai attaisnojas šoreiz, jo netiks saņemts pilns solītais produkts. Jābilst ka konsoļu īpašniekiem viss aizvien ir pa vecam – ja esi pircis pirmās divas spēles, to līmeņi būs pieejami arī iekš Hitman 3.

Es esmu drošs, ka IO noteikti bija risinājumi šai problēmai, taču neviens no tiem nebija pietiekoši labs, lai neietekmētu Hitman 3 pārdošanas apjomus. Šis ir spilgts iemesls, kādēļ multiplatformu ekskluzivitāte ir visai slikts pasākums patērētājam. Nu un protams mūžīgais atgādinājums – spēles nevajadzētu iepriekšpasūtīt. Vilties liek pat tādas kompānijas kā CDPR. Iespējams pēc lielā negativitātes viļņa IO centīsies rast risinājumu, bet pašlaik atliek vien gaidīt. Labi, ka vismaz progresu ir ļauts pārnest no Steam uz Epic Games. Lūk pilns pirmsrelīzes gids no IO.