Sākums Apskati Bonkies apskats – Co-Op ar pērtiķiem kosmosā!

Bonkies apskats – Co-Op ar pērtiķiem kosmosā!

0

Spēli apskatam nodrošina PR Nordic un Crunching Koalas.

Dižķibele daudziem no mums ir devusi iespēju spēlēt ļoti daudz dažādu video spēļu. Tiem kam jādala sava konsole vai PC ar pārējiem nama iemītniekiem iespējams aktuāla ir arī kāda co-op spēle. Bonkies to arī piedāvā noliekot spēlētājus astro-pērtiķu ādā (kažokā?!) kuru uzdevums ir būvēt figūras visai ierobežotā laikā.

Izstrādātājs: Studio Gauntlet
Izdevējs: Crunching Koalas
Relīze: 2021. gada 29. janvārī
Cena: €14.99

Vizuāli spēle ir bērnišķīga, kas to padara pa lielisku piedāvājumu ģimenes vakariem, lai gan spēles vadība prasīs nedaudz laika, lai pierastu. Pērtiķi ir aprīkoti ar robo-rokām, kuras nav pašas paklausīgākās. Uz konsoles tās nāksies vadīt ar četrām pogām (Xbox Series S gadījumā tās bija ABXY). Noteikti savdabīga izvēle, taču tiklīdz pierodi, viss nostājas savās vietās.

Pērtiķiem ir arī raķešu somas ar kurām pārvietoties katrā līmenī. Lidinoties apkārt ar savām rokām ir jāpaķer dažādas figūras un jācenšas uzbūvēt kartes vidū esošo lielo figūru. Vienatnē tas nešķiet grūti, taču tiklīdz spēlē divi vai vairāk nākas komunicēt darāmo. Nu vai vienkārši ļauties haosam un smiekliem kā to darīju es. Gadīsies arī lielākas un smagākas figūras, kuru pacelšanai vajadzēs vairāk kā vienu pērtiķi. Rezultātā atliek cerēt ka partneri ir labi piloti, savādāk nosēdināt figūru īstajā vietā nebūs tas vieglākais uzdevums.

Gaisu vēl jauks paši priekšmeti, kas tiek izmantoti būvēšanai. Bieži vien nācās noskatīties kā gandrīz pabeigta struktūra sagāžas, jo tajā trāpījās sprāgstoša kaste. Ar ledus elementiem arī jābūt uzmanīgiem – tie ir trausli. Kustībai arī ir liela nozīmē, jo ja nometīsi priekšmetu ar inerci tas turpinās kustību un potenciāli sašķiebs visu būvi.

Co-op pieredze ir pieejama līdz pat četriem spēlētājiem, taču tā būs tikai lokāla un uz viena ekrāna. Tas gan nav nekāds traucēklis, jo parasti līmeņi ir mazos izmēros. Tas gan nozīmē ka vismaz pašlaik attālināti ar draugiem nebūs iespējams spēlēt. Spēle gan piedāvā arī tīri labu vienspēlētāja pieredzi, taču pieņemu ka tā ātri varētu apnikt, tādēļ rekomendēju to tikai un vienīgi draugu kompānijā.

Katru reizi, kad iekļausies laikā balvā saņemsi banānu. Es zinu – pārsteigums. Tos varēs izmantot kā valūtu dažādu jaunu līmeņu un personāžu atslēgšanai. Pati spēle gan nav diez ko apjomīga, taču šī banānu sistēma dod iemeslu pārspēlēt līmeņus un censties uzlabot savus rezultātus.

Vērtējums

Šī nav nekāda AAA spēle un nemaksā arī daudz. Tu būvē lietas un centies uzveikt taimeri. Taču tā ir visai izklaidējoša ballīšu spēle, tad kad tādas atkal būs atļautas vai noder kā laba izklaide ģimenes lokā. Ja meklē kādu co-op piedzīvojumu noteikti ir vērts uzmest aci Bonkies virzienā.