Kļūsti par daļu no komandas

SideQuest galvenais mērķis ir apvienot video spēļu fanus zem viena jumta, kur tie varētu saņemt jaunākās ziņas, viedokļus un vienkārši izklaidējošu saturu latviešu valodā. Cenšamies aptvert industrijas lielākos notikumus. Tiem kas vēlas ņemt dalību šajā projektā tāda iespēja ir.

Mēs negūstam peļņu ar šo projektu, tas tiek uzturēts no dibinātāju līdzekļiem un reklāmu izvietošana tikai nedaudz to atvieglo. Saku to tādēļ, ka mēs nevaram atļauties maksāt par saturu. Projekts tiek uzturēts tikai no mūsu pašu gribasspēka. Aizvien lasi? Lieliski! Lūk, kas jādara, lai kļūtu par satura autoru:

  • Izveido nelielu rakstu, kas grozās ap viedo spēlēm. Tas var būt jebkas – ziņas, spēles vai gadžeta apskats, ceļvedis utml. Brīva izvēle.
  • Atsūti to mums uz intars@sidequest.lv , kopā ar nelielu vēstuli, kurā izstāsti nedaudz par sevi un kādēļ vēlies ņemt dalību projektā.

Ja viss būs labi, Tev tiks piešķirts pārbaudes laika autora konts un Tavi darbi pēc pārbaudes tiks publicēti.

Pats svarīgākais ir vēlme darīt darbu idejas vārdā un iespējams kādu dienu šis projekts vairs neturēsies tikai uz pāris entuziastu pleciem.