Komanda

Dalīties

Intars Ābols

Galvenais redaktors un rakstu Autors

intars@sidequest.lv

Xbox One aizstāvis un advokāts. RPG un Racing spēļu fans. Reizēm mēdzu pārāk gari izteikties.

Andris “Rekagi” Zaļts

Vizuālais noformējums un rakstu autors

andris@sidequest.lv

Gejmeris, kas neškiro PC , konsoles vai mobīlās ierīces , jo kā dzīvē tā arī spēlēs patīk viss, kas spēj noturēt manu uzmanību. Visa aizrautība ar Spēlēm sākās ar Super Mario, Aladdin un Doom. Spēļū zanri, kas pēdējā laikā atrodas manā TOP sarakstā būtu RTS, FPS, un RPG īpāši ja tas viss ir vienā iepakojumā, piemēram, Borderlands, Fallout, Skyrim, Warcraft, Warhamemr 40K.

Būdams radoša dvēsele patīk stundām apgūt grafiskā dizaina elementus – ko es ar prieku īstenoju SIDEQUEST.LV. Līdz ar to tehnoloģijas manā dzīvē ir visur un man patīk gan stāstīt par to, gan izglītoties šajā jomā pašām.  

Artūrs Bruško

Mārketings/PR un rakstu autors

arturs@sidequest.lv

Kad manā mājā parādījās pirmā konsole, kas protams bija Dendy (manā gadijumā “Сюбор”), es iemīlējos videospēlēs. Un tā gadiem ejot pamazām arī atklājās jauni žanri un tas ka videospēlēs eksistē sižets. Jaunībā vienmēr stāstiju cilvēkiem par videospēlēm tā ka pēc tam man jautāja: “Kā šī filma saucās” un bija ļoti pārsteigti uzzināt to ka tā ir vienkārši datorspēle.

Mani mīļākie žanri ir FPS, RTS, RPG, un reiz pa reizei kāda sacīkšu spēle. No sporta simulātoriem dodu priekšroku Futbolam.

Attiecos pret videospēlēm kā pret mākslu, jo tā apvieno visus māklas veidus.

Dalīties
Positive SSL
Esam gaisā! Pievienojies!
Strīms pašlaik offline