Noteikumi

Kā jau visos konkursos, arī šajā ir noteikumi, kas ir jāievēro, lai piedalītos. Tomēr vispirms par patīkamo!

Balvu Fonds

Balvu fonds nedaudz mainīsies katru mēnesi. To ietekmē sponsori, kas ir gatavi atbalstīt mūsu ieceri! Februāra mēnesi daļēji sponsorējam mēs paši, kā arī esam piesaistījuši Valnir Rok izstrādātājus Encurio, kas ir gatavi padalīties ar savas spēles kopijām labākajiem autoriem.

Labākais raksts iegūs 20 eiro dāvanu karti, pēc izvēles vienā no platformām – Microsoft Store, Playstation Store, Nintendo eShop vai Steam. Papildus tiks saņemta Valnir Rok Steam kopija un divas pārsteiguma spēles!

Otrās vietas ieguvējs saņems 10 eiro dāvanu karti, pēc izvēles vienā no platformām – Microsoft Store, Playstation Store, Nintendo eShop vai Steam. Papildus tiks saņemta Valnir Rok Steam kopija un divas pārsteiguma spēles!

Trešās vietas ieguvējs saņems Valnir Rok Steam kopiju un divas pārsteiguma spēles!

Noteikumi

Raksta iesniegšana

Raksts var būt brīvā formā. Tas var būt spēles apskats, iespaidi, viedoklis vai jebkas cits, bet tēmai ir jābūt video spēlēm! Lūk galvenie kritēriji:

  • Vismaz 700 vārdu
  • Bez rupjībām un pēc iespējas skaidrākā latviešu valodā
  • Ja vēlies pievienot bildes, attiecīgajā vietā ievieto linkus starp rindkopām uz tām. Mūsu moderatori pārbaudot rakstu ievietos tās rakstā. Vari izmantot dažādus bilžu uzglabāšanas servisus, vai pievienot linku uz mākoņserveri ar bilžu kolekciju.
  • Tēmai ir jābūt par un ap video spēlēm. Te iekļaujas gan spēļu gadžeti, iekārtas gan pašas spēles un dažāda informācija par tām, kā arī to izstrādātājiem.

Video iesniegšana

Lai video iesniegtu dalībai konkursā, augšuplādē to iekš Youtube un ar nelielu aprakstu, pievienojot linku uz video iesūti mums, izmantojot rakstu iesniegšanas formu šeit. Lai apstiprinātu sevi, kā video autoru, pie mirkļbirkām, jeb heštegiem zem video pievieno #SQKonkurss. Video var būt brīvā formā.

Lūk kritēriji, lai video tiktu izskatīts dalībai konkursā:

  • Video ir jābūt vismaz piecas minūtes garam
  • Video saturam jābūt pēc iespējas paša veidotam. Šim punktam ir pieļaujamas atkāpes, ja tas atbilst Youtube godīgas izmantošanas noteikumiem. Par tiem var uzzināt šeit.
  • Video ir jāsatur autora komentāri skaidrā latviešu valodā. Tas nevar būt parasts gameplay video.
  • Saturam ir jābūt bez rupjībām.

Vispārīgie noteikumi

Piedaloties konkursā, lietotājs automātiski piekrīt šiem noteikumiem.

sidequest.lv lapā ievietotais saturs, šeit tiks uzglabāts neierobežotu laiku un administrācija patur tiesības to jebkurā brīdī mainīt vai dzēst.

Katrs iesniegtais raksts tiks individuāli izvērtēts pirms publikācijas. Atteikuma gadījumā iemesls tiks paziņots uz lietotāja e-pastu, tādēļ lūdzam iesnieguma formā norādīt pareizu e-pastu.

Iesniegtie un apstiprinātie raksti būs publiski pieejami un lasāmi / skatāmi jebkuram sidequest.lv apmeklētājam.

Administrācija patur tiesības jebkurā brīdī veikt korekcijas konkursa noteikumos, par izmaiņām informējot dalībniekus iepriekš.

Konkursa uzvarētāja noteikšana

Konkursa uzvarētājus izvēlēsies lasītāji un administrācija kopā. Izmantojot Patīk pogu zem katra raksta, ir iespēja izteikt savu atbalstu konkrētajam autoram.

Arī administrācija izvēlēsies, pēc savām domām, interesantākos darbus uzvarētāja nominācijai.

Rezultātu abas puses ietekmēs vienādā attiecībā 50:50. Uzvarētāji tiks izziņoti nākamā mēneša pirmajā sestdienā, līdz plkst. 14.00. Par balvu saņemšanu vienosimies ar katru uzvarētāju individuāli, tādēļ atkal lūdzam norādīt pareizus e-pastus, lai atvieglotu šo uzdevumu.